Markýzy

Markýzy

Markýzy

Markýzy podtrhnou styl vašeho domu

Markýzy patří mezi oblíbený typ stínicí techniky, který se využívá jak pro rodinné domy, tak komerční objekty. Hlavní výhodou výsuvných markýz je schopnost zastínění i větší plochy terasy, balkónu, předzahrádky, pergoly nebo prosklené výlohy. Některé typy výsuvných markýz vyrábíme o maximálním výsuvu přesahujícím 4 metry. Díky tomu jednoduše zastíníte opravdu velké plochy.

Výsuvná markýza SIRCOMA
Výsuvná markýza

SIRCOMA

Výsuvná markýza SIRCOMA je vhodná pro zastínění větších ploch a komerčních prostor. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

 
 

Max. šířka: 12m
Max. výsuv: 4 m / 4,25m (v bílé barvě)

Výsuvná markýza ALANIS
Výsuvná markýza

ALANIS

Výsuvná markýza ALANIS je vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkonů. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 3m

Výsuvná markýza COVER
Výsuvná markýza

COVER

Další oblíbené řešení pro zastínění balkonů a teras. Výsuvná kazetová markýza Cover má zcela krytý návin. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 3,5m

Výsuvná markýza YORIKA
Výsuvná markýza

YORIKA

Polokazetová markýza YORIKA je spolehlivým řešením pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6,5m
Max. výsuv: 3,5m

Výsuvná markýza BRAMANTE
Výsuvná markýza

BRAMANTE

Markýza BRAMANTE je oblíbená ekonomická varianta stínění. Široká škála typů a barev látek. Tento typ markýzy je dostupný jen ve dvou typizovaných rozměrech:

3 x 2m
4 x 2,5m

Výsuvná markýza EPICA
Výsuvná markýza

EPICA

Kazetová markýza luxusního, elegantního vzhledu a hranatého tvaru, který je nyní na trhu velmi oblíbený a žádaný. Vhodná pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů a barev. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 7m
Max. výsuv: 4,15m

Výsuvná markýza VEGA
Výsuvná markýza

VEGA

Kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras s krytým návinem. Široká škála typů a barev. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 4,8m
Max. výsuv: 3m

Výsuvná markýza MILLENIUM
Výsuvná markýza

MILLENIUM

Markýza MILLENIUM má celohliníkovou uzavíratelnou konstrukci rámu s látkovou výplní a elektronicky výsuvným mechanismem zabezpečující komfortní ovládání. Široká škála typů a barev.

Max. šířka: 4,5m
Max. výsuv: 5m

Ovládání

Velmi oblíbeným způsobem ovládání markýz je dálkový ovladač s motorickým pohonem. Dále také vypínač na zdi, čidlo anebo časový spínač. Na své si přijdou také ti, kteří preferují manuální ovládání, protože i tato možnost tady je.

Ani zde nechybí inteligentní systém TaHoma.

Manuální - klika
Vypínač
Dálkový ovladač
Tahoma - inteligentní systém
Výhody

  • Velké množství konstrukčních typů a barevného provedení
  • Jednoduché ovládání a montáž
  • Schopnost zastínění i větší plochy

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás