Pergoly

Pergoly

Pergoly

Nejprodávanější zahradní pergoly poctivé české výroby

Prvotřídní kvalita použitých komponentů, poctivá česká výroba a smysl pro detail – to jsou přednosti našich hliníkových pergol české výroby. Vychutnávejte si odpočinek na čerstvém vzduchu za každého počasí. Požitek z čistého designu nebude rušit nic – motor, řídicí jednotka, svody dešťové vody – vše je elegantně zakomponováno přímo v konstrukci. V klidu relaxujte v zahradní pergole nebo přímo v pergole u domu s vědomím estetické i funkční hodnoty, nadstandardní záruky a profesionálního servisu.

Bioklimatická pergola Verdi
Bioklimatická pergola

Verdi

Elegantní pergola VERDI s naklápěcími lamelami. Kvalitní těsnění lamel zajistí dokonalé dovření a požitek z venkovního odpočinku i za deště. Komfortní ovládání mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem umocní váš pocit pohodlí. Konstrukce je certifikovaná, vysoce odolná a vydrží desítky let.

Pergola s prosklenou střechou Tira
Pergola s prosklenou střechou

Tira

Vynikající kombinace síly, odolnosti a estetiky. Prosklení střechy hliníkové pergoly TIRA je vyrobeno z 8 mm bezpečnostního skla. Pergola je certifikovaná, odolná vůči silnému větru i krupobití.

Pergola s polykarbonátovou střechou Loira
Pergola s polykarbonátovou střechou

Loira

Praktická hliníková pergola s polykarbonátovou střechou. Odtok vody je decentně zakomponován v jedné ze stojin. UV filtr v polykarbonátové střeše hliníkové pergoly chrání proti škodlivým účinkům slunečního záření. Střecha má tak delší životnost a prodlužuje se také estetická kvalita hliníkové pergoly.

Zasklení a stínění pergoly

Všechny naše hliníkové pergoly na přání vybavíme kvalitním zasklením čelních a bočních stěn přesně na míru. Skla můžete volit pevná nebo posuvná, rámová nebo bezrámová. Odsouvat skleněné panely lze k jedné straně nebo roztáhnout do stran jako oponu. Zasklení pergol provádíme bezpečnostními skly o tloušťce až 10 mm.

Stínění pergol je spolehlivým opatřením pro zajištění soukromí i příjemného stínu v letních měsících. Pergolu lze zastínit z venku nebo zevnitř. Z venkovního stínění, které je nejúčinnější, osazujeme pergoly nejčastěji screenovými roletami. Screenové rolety jsou moderním a designovým prvkem, kterým lze skvěle pozvednout vizuální vnímání prostoru. Pro vnitřní stínění můžete zvolit horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, bambusové roletky, textilní rolety, plisé žaluzie nebo dřevěné žaluzie.

Výhody

  • Kvalitní hliníková konstrukce má životnost desítky let
  • Používáme pouze nejkvalitnější komponenty
  • Pergoly splňují estetické požadavky i nejnáročnějších zákazníků
  • Ovládání pergoly mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem
  • Pergoly lze montovat ke stěně, do rohu, ke stěně do rohu i na vnější roh a vzájemně spojovat
  • Všechny naše pergoly lze vybavit kvalitním zasklením, stíněním a praktickými doplňky jako infrazářiče nebo LED osvětlení
  • Dodání už od 5 týdnů – dle aktuální vytíženosti výroby

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás