Svou práci odvádíme precizně a vždy na 100 %
Od nového stínění vás dělí jen pár kroků:
01. Přijmeme vaši poptávku

Máte jasnou představu, jak by vaše nové stínění, vrata nebo jiné výrobky měly vypadat? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a sdělte nám všechny své požadavky. Každou zakázku řešíme individuálně, a tak jsme schopni vyhovět i méně obvyklým požadavkům zákazníků.

02. Připravíme cenovou nabídku

Na vaši poptávku se podíváme a co nejdříve ji zpracujeme. Do pár dnů vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku. V dalším kroku společně vytvoříme kompletní vzor zakázky.

03. Zajistíme zaměření

Na precizní výrobě si dáváme opravdu záležet. Abychom mohli co nejpřesněji určit rozměry požadovaných výrobků, osobně si dané prostory zaměříme. Kompletní vzor zakázky s upřesněnými rozměry znovu přeceníme a určíme konečnou cenu.

04. Zvolený produkt pošleme do výroby

Ve chvíli, kdy nám cenovou nabídku odsouhlasíte a zakázku potvrdíte, předáme ji do výroby.

05. O stavu výroby vás budeme informovat

Nezbývá než počkat, než se vaše vysněné stínění nebo jiný produkt vyrobí na míru vašim potřebám. O stavu výroby vás budeme průběžně informovat.

06. Domluvíme se
na termínu montáže

Až bude požadovaný produkt vyrobený, je potřeba jej namontovat. Na termínu montáže se s vámi domluvíme s dostatečným předstihem. Vždy svým zákazníkům vycházíme vstříc a zvolíme takový termín montáže, který jim bude vyhovovat..

07. Zajistíme montáž zkušenými techniky

Ve smluvený den a čas k vám pošleme zkušené montážní techniky, kteří se postarají o odbornou instalaci. Po montáži vám finální výrobek předvedou v praxi a předvedou jeho používání. A je hotovo! Nezbývá než si naplno užít všechny přednosti stínícího prvku, který jste si do svého domu nebo bytu sami vybrali.

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás