Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety zajistí příjemné klima v interiéru

Venkovní rolety jsou určené pro dodatečnou montáž na stávající budovy a mohou být namontovány na rám okna nebo do ostění. Jsou ideální volbou v případě, pokud si přejete maximální zatemnění prostoru a zároveň i snížení okolního hluku. Ochrání vaše okna před deštěm, kroupami a UV zářením. Především u rodinných domů se stávají venkovní rolety neodmyslitelnou součástí oken. Praktickým doplňkem venkovní rolety navíc může být i integrovaná síť proti hmyzu, která ochrání vaši domácnost před nechtěnými návštěvníky.

Předokenní roleta RADIX
Předokenní roleta

RADIX

Předokenní roleta Radix je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.

Max. šířka: 3,8m
Max. plocha: 7,8m2

Předokenní roleta COVERT
Předokenní roleta

COVERT

Je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.

Max. šířka: 3,8m
Max. plocha: 7,8m2

Předokenní roleta COMBI
Předokenní roleta

COMBI

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve třech základních velikostech v závislosti na výšce rolety.

Max. šířka: 2,5m
Max. plocha: 5,8m2

Rolety do překladu HELUZ
Rolety do překladu

HELUZ

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb, čisté a jednoduché řešení se skrytými prvky v konstrukci. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Jedná se o velmi oblíbené řešení venkovního stínění.

Max. šířka: 2,5m
Max. výška: 2,9m
Max. plocha: 5,8m2

Ovládání

Komfortním způsobem ovládání venkovních rolet je dálkový ovladač nebo vypínač na zdi. Obě možnosti jsou poháněné motorem, ten zajišťuje snadné a pohodlné ovládání venkovních rolet. S motorickým pohonem se také setkáte při použití ovládání časovým spínačem nebo automatickým čidlem, které vyhodnotí stažení a vytažení rolety na základě počasí a povětrnostních podmínek.

Je tady také možnost manuálního ovládání šňůrou nebo páskem, dále nechybí ani možnost inteligentního systému TaHoma

Manuální - klika
Vypínač
Dálkový ovladač
Tahoma - inteligentní systém
Výhody

  • Zabraňují úniku tepla
  • V letních měsících velmi účinně ovlivňují klima v interiéru
  • Snižují hladinu venkovního hluku v interiéru
  • Poskytují dokonalé soukromí

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás