Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu – nejrozšířenější ochrana před nezvanými hosty.
Síť proti hmyzu je účinným způsobem, jak chránit naše domovy před nezvanými hosty: hmyzem, pylem nebo prachem. Neomezují viditelnost a vizuálně tvoří nedílnou součást okna bez poškození jeho struktury. Díky našim sítím máte volnou cirkulaci vzduchu a můžeme trávit horké dny s otevřenými okny beze strachu, že do interiéru vnikne různý hmyz. Odolné profily sítě jsou hliníkové a to buď válcované, nebo extrudované. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého PVC. Díky široké nabídce profilů můžete naše sítě namontovat na okna, okenní nebo terasové dveře. Široká škála barev vám umožňuje sladit je s jakoukoli barvou okna. 
Pevné okenní sítě rámové Pevné okenní sítě rámové
Pevné okenní sítě rámové

Pevné okenní sítě rámové

KVALITNÍ RÁMOVÉ SÍTĚ PRO VŠECHNY TYPY OKEN

Pořiďte si pevné rámové okenní sítě – problémy s otravným hmyzem skončí jednou provždy. Sítě proti hmyzu nabízíme v mnoha konstrukčních variantách, a tak se dají nainstalovat na všechny typy oken. Pevné sítě s vlastním rámem představují nejjednodušší, a přesto velmi účinnou ochranu proti hmyzu. V případě potřeby se dají snadno demontovat, a tak je můžete využívat třeba jen během letní sezóny. Rámy jsou vyrobené z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů a osazené kvalitní síťovinou ze skelného vlákna.

Pevné dveřní sítě rámové Pevné dveřní sítě rámové
Pevné dveřní sítě rámové

Pevné dveřní sítě rámové

PRECIZNÍ KONSTRUKCE PRO DLOUHODOBOU ŽIVOTNOST

Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Vyznačují se snadnou údržbou, stabilitou a dlouhodobou životností. Díky široké nabídce síťových profilů lze síť osadit na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost. Rám dveřní sítě je vyrobený z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů. Síťovinu v profilu jistí guma. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Posuvné dveřní sítě Posuvné dveřní<br>sítě
Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní
sítě

JEDNODUCHÁ OCHRANA PŘED OTRAVNÝM HMYZEM

Posuvné dveřní sítě jsou ideálním doplňkem pro rozměrově větší typy francouzských oken a dveří na balkony, terasy i zimní zahrady. Díky tomu, že se otevírají do strany, nevyžadují žádný prostor pro otevření. Dají se dodatečně namontovat na mnoho typů dveří a vyznačují se lehkým a tichým chodem. Pohybem jedné ruky je snadno vysunete, aniž byste museli se sítí proti hmyzu jakkoliv manipulovat. Proto se s oblibou využívají i do míst s vysokou frekvencí pohybu. Dveřní sítě proti hmyzu s posuvným systémem nabízíme ve 2 konstrukčních provedeních. První typ představují posuvné sítě vybavené vlastním rámem, který se dá namontovat jak na rám dveří, tak do ostění. Posuvné sítě v rámu jsou k dispozici v jednokřídlém, i dvoukřídlém provedení, a tak se hodí také pro honosné rozměrné dveře na terasu nebo zimní zahradu. Druhým typem jsou dveřní sítě v lištách, které se skládají z lišt a jednoho pojezdového křídla.

Okenní sítě proti hmyzu Rolovací sítě
Okenní sítě proti hmyzu

Rolovací sítě

MODERNÍ DESIGN A PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ

Máte obavy, že by vás klasické sítě v pevných rámech omezovaly a zhoršovaly průchodnost? Pokud vyžadujete volnost pohybu skrz okna a současně chcete zajistit adekvátní ochranu před poletujícím hmyzem, sáhněte po oblíbených rolovacích sítích. Dnes již patří mezi standardní doplněk oken, který má v nabídce uceleného sortimentu sítí proti hmyzu pevné místo. Rolovací sítě jsou vybavené nenápadným boxem, do které se síť navine, a tak zůstane očím skrytá. Díky tomu můžete síť proti hmyzu využívat podle potřeby a nechat ji staženou třeba jenom na noc nebo během teplých dnů. Protože nebude síť vytažená trvale, výrazně se zvýší její životnost. Rolovací síť se vyznačuje vysokou pevností a trvanlivostí. Je vyrobena z pevného skelného vlákna, pro zvýšení ochrany je navíc ošetřena plastovým nástřikem. Při výrobě používáme kvalitní materiály a osvědčené výrobní postupy, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Rolovací sítě dodáváme v různých barevných provedeních a s možností lakování boxu i vodicích lišt. Díky tomu snadno sladíte vzhled rolovacích sítí s okenními rámy.

Dveřní sítě proti hmyzu Dveřní plisé sítě
Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní plisé sítě

SPOJENÍ FUNKČNOSTI A DOKONALÉHO DESIGNU

Hledáte způsob, jak zamezit vstupu nepříjemného hmyzu do vnitřních prostorů a současně nenarušit elegantní vzhled interiéru? Pak vsaďte na skládané dveřní plisé sítě, které představují moderní způsob ochrany v designovém provedení. Síťovina z plisovaného vlákna působí na pohled i na dotek exkluzivně. Na rozdíl od pevných rámových sítí proti hmyzu se dveřní plisé sítě otvírají do strany, a tak umožňují bezproblémový vstup na balkón, terasu nebo zimní zahradu a to i díky přechodovému profilu vysokému pouhé 3 mm. Skládané plisé sítě jsou předurčené pro montáž do ostění. Ve spojení s vynášecím profilem je však snadno namontujete i na stěnu nebo rám.

Výhody

  • snadná neinvazivní montáž a demontáž (dle typu)
  • odolné práškově lakované hliníkové profily
  • masivní síťovina ze skleněných vláken potažená PVC
  • jednoduchá konstrukce
  • bohatá barevná nabídka
  • dodáváme ve všech odstínech RAL

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás