Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Regulace přirozeného světla nemůže být snazší

Venkovní žaluzie si zamilujete už od první chvíle. Účinně totiž zachycují sluneční paprsky, díky čemuž budete mít doma příjemný chládek i během parných letních dnů. Ušetří vám tak až několik tisíc korun za provozní náklady klimatizace. Na rozdíl od rolet vám navíc umožňují plynule regulovat přístup světla do místnosti. Venkovní žaluzie mají dlouhou životnost a skvělé funkční vlastnosti. Nevytváří bariéru mezi exteriérem a interiérem, čímž umožňují větrat vnitřní prostory bez omezení. Elegantně dotváří vzhled vašeho domu.

Venkovní žaluzie C80 / C65
Venkovní žaluzie

C80 / C65

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.

 
 

Max. šířka: 5m / max. výška: 4m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 20m²

Venkovní žaluzie Z90 / Z70
Venkovní žaluzie

Z90 / Z70

Žaluzie Z70, Z90 mají hliníkové lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost a zastínění než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Možnost děleného naklápění lamel.

Max. šířka: 5m / max. výška: 4m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 20m²

Venkovní žaluzie EXT50 / INT50
Venkovní žaluzie

EXT50 / INT50

Hliníková lamela š. 50mm ve tvaru C. Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

Max. šířka: 2,5m / max. výška: 3m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 8m²

Venkovní žaluzie EXT 50-V
Venkovní žaluzie

EXT 50-V

Žaluzie EXT50-V má boční vedení ocelovým lankem. Ocelová lamela š. 50mm ve tvaru C. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem.

Max. šířka: 3m / max. výška: 3,5m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 10m²

Ovládání

Venkovní žaluzie jsou jedním ze sortimentů, který lze ovládat mobilním telefonem či tabletem, a to pomocí inteligentního systému TaHoma, který je čím dál více žádaný. Jeho jednoduchost a pohodlí překvapí každého. Jednou rukou můžete ovládat stínění celého vašeho domu.

Inteligentní systém TaHoma samozřejmě není jedinou možností, jak ovládat venkovní žaluzie, stále je tady ještě možnost dálkového ovladače, vypínače na zdi, časového spínače nebo automatického čidla, které vyhodnocuje stažení a odtažení žaluzií na základě klimatických podmínek. Nechybí také možnost manuálního ovládání, a to pomocí kliky.

Manuální - klika
Vypínač
Dálkový ovladač
Tahoma - inteligentní systém
Výhody

  • Naklápění lamel umožňuje přirozené nastavení denního světla a cirkulaci vzduchu
  • Ochrana před zraky kolemjdoucích
  • V letních měsících nejúčinněji ovlivňuje tepelné klima v interiéru, v zimě vzduchový polštář vytvořený uzavřenými žaluziemi udržuje teplo a izoluje

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás