Svěřte své požadavky do našich rukou
Známe své přednosti a umíme je využít!
01. Vše najdete na jednom místě

Pyšníme se opravdu širokou nabídkou stínicí techniky, a to včetně garážových vrat a sítí proti hmyzu. Vše potřebné pořídíte od jednoho prodejce, a tak si ušetříte spoustu času a starostí.

02. Nízká cena vás mile překvapí

Úzce spolupracujeme přímo s výrobci stínicí techniky a garážových vrat. Díky tomu jsme schopni nabídnout bezkonkurenčně nízké ceny, které budou vycházet z vašich požadavků a finančních možností. Zapomeňte na obavy z předražených cen, které jsou typické pro překupníky.

03. Garantujeme kvalitu české výroby

Stínicí technika, kterou najdete v naší nabídce, přes půl světa rozhodně necestovala. Veškerá výroba probíhá na území ČR. Díky tomu si výrobci sami ohlídají vysokou kvalitu, za kterou ručí jak oni, tak i my.

04. Dobře víme, co prodáváme

Nechceme být pouhými prodejci, ale odborníky. Proto každý rok absolvujeme řadu školicích programů, během kterých se seznámíme se všemi změnami a inovacemi u nabízených produktů. Dokážeme tak řešit případné komplikace, stejně tak doporučit nejlepší typ stínění nebo garážových vrat.

05. Zajistíme montáž

Kromě samotného prodeje a poradenství vám zajistíme odbornou montáž přímo u vás doma. Naši zkušení technici dokážou namontovat jakýkoliv výrobek z naší nabídky. Nemusíte se tak bát, že by montáž prováděla osoba, která své práci nerozumí.

Získejte cenovou nabídku a poradenství zdarma.
Poptejte nás